Zoeken

Visser & Smit Bouw en MedicomZes verbinden bouwsector tijdens de Relatiedag | De Keten van Morgen

Hoe ziet de toekomst van onze sector eruit? Hoe blijven we krachtig samenwerken in een wereld die continu verandert? En welke stappen zetten we vandaag om morgen het verschil te maken? Deze vragen stonden centraal tijdens de Relatiedag van Visser & Smit Bouw en MedicomZes in de Midden Nederland Hallen. Thema van de dag was De Keten van Morgen. De top 100 onderaannemers en toonaangevende partners uit de bouwsector kwamen samen om te reflecteren op de toekomst van de bouwketen en om gezamenlijk richting te geven aan de uitdagingen van morgen.

Relatiedag

Een sector in transitie

De bouwsector staat voor een periode van transitie waarin thema’s als veiligheid, samenwerking, duurzaamheid en maatschappelijke impact steeds centraler komen te staan. Tijdens de bijeenkomst werd nadrukkelijk de verbinding gezocht tussen strategische vraagstukken en de dagelijkse praktijk binnen projecten en ketensamenwerking.

Meer dan honderd bedrijven gingen met elkaar in gesprek, deelden kennis en verkenden nieuwe vormen van samenwerking. De bijeenkomst bood ruimte voor dialoog en verdieping, met als rode draad de gezamenlijke verantwoordelijkheid om de bouwketen toekomstbestendig te maken.

👉 Bekijk de aftermovie voor een impressie van de dag.

Energie en betrokkenheid in de sector

De organisatie kijkt terug op een dag waarin openheid, energie en betrokkenheid duidelijk voelbaar waren. De gesprekken onderstreepten het belang van samenwerking binnen de sector en de wil om gezamenlijk te blijven investeren in innovatie en kwaliteit.

Samen bouwen aan de keten van morgen

De Keten van Morgen maakt zichtbaar dat de toekomst van de bouwketen niet individueel wordt vormgegeven, maar in nauwe samenwerking tussen alle schakels in de keten.